Apstiprinātas mācību programmas

11.12.2017

2017.gada 7. un 8.decembrī Viļņā notika projekta partneru - Latvijas Pensionāru federācijas, Rīgas Stradiņa universitātes, Igaunijas Pensionāru biedrību asociācijas un Lietuvas Pensionāru savienības "Bočiai" - pārstāvju tikšanās. 7.decembrī darba grupas izdiskutēja un precizēja piedāvātos programmu projektus.

IMI_2607.JPG

8.decembrī kopīgā sanāksmē pēc darba grupu vadītāju Anitas Jākobsones, Jeļenas Koļesņikovas, Signes Tomsones, Dagnijas Staķes un projekta vadītāja Mārtiņa Valtera ziņojumiem programmas apstiprināja vienprātīgi. Izstrādājot mācību metodikas un mācību materiālus tās vēl tiks precizētas. Apstiprinātās programmas ir pieejamas sadaļā "Mācību materiāli".

Visi bija vienisprātis, ka ļoti svarīgi ir mācību materiālus pasniegt cilvēkiem saprotamā valodā un veidā. Pat tad, ja tēmas nosaukums skan ļoti "zinātniski", labam pasniedzējam jāspēj to izskaidrot vienkārši.

IMI_2620.JPG

Sanāksmes dalībnieki ļoti atzinīgi novērtēja RISEBA studentes Evelīnas Gurejevas projektam izstrādātos logo.

lv.png

eng.pngest.pnglt.pngru.png

Projektam ir izveidotas savas mājas lapas www.vecumsnavskerslis.lv, www.amziusnerakliutis.lt un www.vanuseioletakistuseks.ee kuras uztur Rīgas Stradiņa universitāte.

IMI_2630.JPG